פרויקט "במזל דגים" נכנס להילוך גבוה    

בלב השרון מבשלים באהבה ארוחות חג למשפחות נזקקות

לפני החג התכנסו צוותים מתוכננים היטב של פורום נשים לב השרון ועוד מתנדבים, לאחר חודשים של עבודה והכנה, שהחלה מאיתור תורמים שונים, איסוף מוצרים אשר נתרמו באהבה מחקלאים, קונדיטוריה, חנות כלים ועוד רבים וטובים שתרמו מכספם ומזמנם. קניות, הכנות ואיתור מקום כשר לעבודה, הכל התכנס ליומיים מרוכזים של עבודה נמרצת במטבח הדיור המוגן  "פרוטיאה בכפר".

 

בעזרת צוות המטבח שקיבל אותנו בזרועות פתוחות ובחיבוק גדול, פתחנו חמ"ל לעבודות הבישול והאריזה. שטפנו, קילפנו חתכנו, ובישלנו תבשילים לארוחות חג הפסח. כ-300 מנות בושלו ונארזו. יחיד או משפחות אשר נזקקו לעזרתנו ,קיבלו ארגזים מלאים בכל טוב מזון מבושל עפ"י המסורת.

 

צורפו גם מצרכים לצלחת הברכות ,עוגה ,פירות, יין, מצות, הגדה שהופקה ע"י מועצה אזורית לב השרון וברכה מפורום הנשים. בנוסף חברי מנהיגות צעירה בבתי - הספר היסודיים של המועצה ,הכינו כיסוי מעוטר למצות והקשישים ממרכז היום לקשיש במושב חרות הכינו ברכות צבעוניות ומשמחות. עובדי המועצה ותושבים נוספים התנדבו לחלק את החבילות ליעדן ולשמח אנשים בערב החג.

 

במועצה לב השרון מבלשים אורחת חג למשפחות נזקקות

פורום נשים לב השרון, בניצוחה של איריס ריטוב יושבת ראש הפורום  שיזמה את "במזל דגים" בליווים של העובד הסוציאלי הקהילתי ויועצת ראש המועצה למעמד האישה מטעם המחלקה לרווחה וקהילה במועצה אזורית לב השרון.  הפורום הרים בשנית את פרויקט "במזל-דגים" ותרם לשותפות קהילתית מדהימה, מטף ועד זקן , למען מטרה חשובה של ארוחה חמה בערב חג לאנשים שידם אינה משגת להכינה או לקנותה.

 

מופלא ומרגש לראות את ההירתמות ללא סייג של אנשים טובים במועצה שלנו. מי ייתן ונמשיך לשתף פעולה ולעשות ביחד מעשים טובים להעצמת הקהילה.

 

 

יישר כוח,
חברות פרום נשים לב השרון