ביום רביעי 2/11/16, התקיים טקס חילופי מפקדים בפלוגת כפרית השרון של מג"ב במועצה האזורית לב השרון. המפקד הנכנס הוא בנו של רב"ש היישוב שהיה בעצמו איש מג"ב ועל שמו נקרא בסיס המתמידים בעין ורד.

 

רב – פקד אמיר דוד, תושב כפר יעבץ, מונה למפקד החדש של פלוגת "כפרית השרון" של מג"ב, מחוז מרכז והחליף בתפקיד את רב- פקד מיטל קוניו.

הטקס היה מרגש במיוחד מאחר ואמיר הוא בנו של דודדוד ז"ל שהיה מבין מובילי גזרת שרון לאורך שנים ועל שמו אף נקרא בסיס המתמידים בעין ורד.

במהלך האירוע נשא דברים סגן ראש מועצת לב השרון, יצחק יצחק שבירך את המפקד היוצא ואת המפקד הנכנס ואיחל להם הצלחה: "נברך את מפקד כפרית היוצא מר מיטל קוניו על שנות עשייה משותפות מבורכות. 

יש לך חלק לא מבוטל בחיזוק ותגבור הביטחון בגזרת שרון. הנך ראוי לציון באופן מיוחד על היחס האישי לכל פקוד ותושב ברשויות המקומיות.

ולך אמיר היקר ,רוצים אנו להגיד לך שאנחנו ואני באופן אישי נרגשים באופן מיוחד, האחת שתושב לב השרון מקבל על עצמו את האחריות לפקד על "כפרית שרון" ושנית שזוהי סגירת מעגל עבורך ובעבורנו.

אביך דוד ז"ל שהיה מבין מובילי גזרת שרון לאורך שנים, ואשר ינקת ממנו את השורשים והיסודות מביט מלמעלה ושמח היום על קציר הפירות.

הכפרית כשמה כן היא-אתה בא מהכפר, מכיר את הגזרה אין לנו ספק כי האווירה הנינוחה שהנך יודע להשרות ,הרצינות, מסירות והתמדה יסייעו לך להוביל ולהנהיג בגאון ובהצלחה את "כפרית שרון".

 

 

טקס חילופי מפקדים