ביום שני ה 8.6.15 השתתפו ילדי בית ספר "לב הפרדס" , בתחרות תכנות משחקים ארצית של ילדים ,במכון הטכנולוגי בחולון.

]מתוך כ 100 בתי ספר המלמדים מחשבים בתוכנית ש.י.ט.ה של קרן קרב כ- 20 בתי ספר שלחו 90 משחקים שתוכנתו ב Office ובסקראצ . מתוך 90 המשחקים שנשלחו לתחרות הצליחו ילדי בית הספר "לב הפרדס" מכיתות ד' ו ה' להיכנס עם ארבע משחקים מדהימים לעשירייה הראשונה של הגמר בתכנות משחקים ב Office. תלמידי בי"ס תכנתו בתוכנת EXCEL בעזרת פונקצית עיצוב מותנה.התלמידים עבדו קשה בכדי לייצר את המשחקים.

 

במקום שלישי זכה המשחק "תמונות פאזל של לוח הכפל", הפיתוח והתכנות של ריף אברהם ועמית גרוס מ ה' 1. המשחק מיועד לתלמידי כיתות ב' - ג' הלומדים ומתרגלים את לוח הכפל, כאשר התלמיד פותר נכונה את התרגיל מתגלה לו חלק מתמונת פאזל וכאשר הוא מצליח בכל המשימה ופותר את כל התרגילים, מתגלה לו התמונה במלואה.

IMG-20150608-WA0020.jpg

עוד מיוחד במשחק זה, שהמורה יכולה להציג אינספור תרגילים ולשנותם תוך כדי משחק, דבר המעצים את ההישג של הילדים המפתחים, ויכולת האינסופית של תרגול המשחק. הצלחת הילדים להיכנס עם ארבע משחקים לגמר התחרות ,הינה השג גדול בשל עצמו, ולהגיע למקום שלישי הוא כבוד גדול מאוד לבית הספר. כל המשחקים המדהימים שהילדים הכינו מופעים באתר בית הספר בתוך קטגוריה של קרן קרב לימודי מחשבים.