המשלחת, הגיעה למועצה לפני מספר ימים ונפגשה עם ראש המועצה עמיר ריטוב, פנינה אמויאל משה מנכלית המועצה וירון בלנרו פלג מנהל מח' בטחון וקב"ט המועצה ולמדה אודות פעילות המועצה ומחלקותיה בנוגע לנושאים מוניציפאליים שונים ובדגש על ביטחון בישובים. הוצג בפניהם מערך המתנדבים של המועצה ושיתופי הפעולה המתקיימים בתחומה בנושא הביטחון.
חברי המשלחת ערכו ביקור וסיור גם בבית הספר לב הפרדס שם פגשו את מנהלת ביה"ס מיה גניש, רונית רופא הדרי מנהלת המחלקה לחינוך, תמר גרינפלד קבס"ית ולילך פינקלשטיין יו"ר ועד הורים.
מנהלת ביה"ס הציגה את ביה"ס והתפיסה החינוכית והתקיימה שיחה על הקשר של ביה"ס עם הקהילה. חברי המשלחת התרשמו מביה"ס היפה ופירגנו מאוד לצוות החינוכי.
לביקור התלווה מתורגמן לספרדית ואין ספק שהביקור תרם לשני הצדדים. חברי המשלחת מארגנטינה הודו לראש מועצת לב השרון, עמיר ריטוב, על האירוח הלבבי והזמינו את עובדי המועצה לביקור גומלין בארגנטינה.
"חברי המשלחת שמגיעים מאזורים חקלאיים כמו אזורינו, התרשמו רבות מפעילות המועצה בתחומים השונים ביקורים מסוג זה הם שיתופי פעולה מבורכים התורמים לכולם".
חברי המשלחת אמרו: "קיבלנו יחס מדהים מהישראלים. כשאמרו לנו שנגיע לבית הספר חשבנו שזו פעילות מחוץ לתכנית, אבל אז הבנו שהכל כאן במועצה מתקשר לביטחון. ראינו מנהיגות ואנו מבינים שביטחון זו התוצאה, ראינו זאת פה עם הילדים ובית הספר".
 

תמונה של המשלחת מארגנטינה