ב 19.12.17 זכה פורום העובדים הסוציאליים של השרון הצפוני, בפרס מנהל מוגבלויות, משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים, לשנת 2017.

הפרס הנקרא "נקודת אור" הוענק לפורום העו"סים, בהובלתם של עדי לשם, עובד סוציאלי קהילתי מלב השרון, ענבל בציר, מרכת תחום נכויות במחלקה לשירותי רווחה וקהילה של לב השרון וג'ו מרדכי, מרכזת תחום נכויות בכפר יונה.

הפרס הוענק לפורום העובדים הסוציאליים מהרשויות הבאות: לב השרון, כפר יונה, קדימה צורן, פרדסיה, אבן יהודה, תל מונד, עמק חפר ואליכין.

הפורום זכה בפרס בקטגוריית הקהילה , בשל הפעילות הענפה של העובדים הסוציאליים בהצבת נושא הצרכים המיוחדים על סדר היום הרשותי.

מטרת הפורום לפתח שירותים ומיזמים ברמה המקומית והאזורית, לאגם משאבים, לקדם מיצוי זכויות לפרטים ומשפחות, לסייע בידי ההורים להרחיב את הדיאלוג שבינהם אל מול בעלי התפקידים ברשויות. כל זאת בראייה קהילתית, מערכתי ורב נכותית.

הפורום עובד בשיתוף פעולה מיטבי עם פורום ההורים האזורי, להורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, אשר הוקם בשנת 2013.  פורום ההורים חרט על דגלו את מינוף נושא הצרכים המיוחדים, ברמת פעילות פנאי, חוגים, אירועים חברתיים, פיתוח שירותים ברשויות ועוד.

כאן המקום להודות לגב' מרל ברנט, יו"ר פורום ההורים המיוחדים, על כל פעילותה הנמרצת ורבת המעשים, לקידום ומינוף נושא הצרכים המיוחדים הן בלב השרון והן ברשויות השרון הצפוני.

"מיוחדים בשרון"  הפך זה מכבר למותג והפעילות הענפה בתחום ניכרת ברשויות ובאזור כולו.


למעבר לברכה לחץ כאן


[pic_1691]