במקום ראשון בליגת המועדונים הארצית בטניס זכו מושב שער אפריים וניצני עוז.


בעונה של  ליגת המועדונים בטניס לבני נוער שהתקיימה בשבוע שעבר , בני המושבים שערי אפריים וניצני עוז ממועצה אזורית לב השרון רשמו הישג גדול. הקבוצה של מאמן הטניס אלדד  נועם זכתה פעמיים במקום הראשון , פעם אחת לכיתות ג-ד , ופעם נוספת לכיתות ה-ו .
 

ליגת המועדונים היה ליגת טניס פעילה שבה חברות עשרות קבוצות ביניהן הרצלייה, כפר סבא אשדוד, נתניה, הדר יוסף , אזורי חן ועוד....

כיתות ג' ד ניצחו 6:3 את אשדוד , ואילו כיתות ה' ו' ניצחו 6:1 את אביחיל.

בקבוצה של ג' ד' שיחקו   : דור בן חמו , רום ברנט, שקד וידרמן, איליי נועם

בקבוצת ה' ו ' שיחקו : מתן סבג , אסף ארוך, איתמר קלמוס, עמית עובדיה, יונתן ברנס 

 

אלדד, שהינו מאמן מקצועי ומאמן את הקבוצה כבר מספר שנים ברציפות,  סיים את התחרות נרגש ביותר אמר " אני מאוד גאה בשחקנים שעשו דרך והתקדמו והתנהלו במשחק בצורה יוצאת מן הכלל. ההישג הגדול הזה הוא צ'ופר על עונה שלמה של השקעה ומסירות אין קץ של הנערים" .

 

הקבוצות התאמנו 3 פעמים שבוע באדיקות רבה וכעת הילדים רואים פרי לעמלם. המנטרות שלנו במהלך השנה הם : מיקוד במטרה, לתת 100% מעצמך, להיות חיובי, והכי חשוב כבוד הדדי ורוח ספורטיבית.

 

אני רוצה להודות בשמי ובשם כל הקבוצה להורים היקרים שחיזקו ותמכו בנו לאורך כל השנה, לוועד המקומי בשער אפריים וניצני עוז שתומך בנו לאורך השנים  , ובכלל לכל מי שהיה שותף. תודה רבה .

 

טל תעסה , מנהלת קהילת שער אפריים הודתה גם היא לאלדד ואמרה , מדהים לראות את המסירות של הילדים ןהמאמן למקצוע הטניס, יש בקבוצה הזו רוח מאוד מיוחדת ואהבה גדולה מאוד, ולכן לא פלא שהם הצליחו כל כך, אותי הם לא הפתיעו.