שנת הלימודים תשע"ו במועצה האזורית לב השרון החלה כסדרה

הראשון בספטמבר הגיע ובמועצה אזורית לב השרון שמחים על כך שהשנה נפתחה כסדרה. בתי הספר נערכו לקליטת 6,000 התלמידים, ילדי הגנים ומעונות היום. ראש המועצה עמיר ריטוב וסגנו יצחק יצחק יחד עם בכירים במועצה הגיעו לביקור בכל אחד מבתי הספר של המועצה, העניקו סלסלת שי עם דברים מתוקים לכל חדר מורים  ובדקו שהשנה נפתחת לשביעות רצון כולם.

בכל בתי הספר התקיימו טקסים חגיגיים לפתיחת השנה. בטקסים ציינו מנהלי בתי הספר בהוקרה רבה את עבודות השיפוץ הרחבות ובדק הבית שערכה המועצה במהלך הקיץ לרווחת התלמידים והצוותים החינוכיים. אין ספק כי השיפוצים המאסיביים משדרגים תורמים רבות לשיפור חזות בתי הספר ולבטיחות התלמידים.

בבתי ספר רבים התקיימו טקסי קבלת ילדי כיתה א' במעמד ראש המועצה ומנהלת מחלקת חינוך רונית רופא הדרי. ראש המועצה , עמיר ריטוב: "אנו פותחים שנת לימודים חדשה, עם ציפיות גדולות, תקווה ואופטימיות, מקווה שתהיה לכולנו שנה טובה, שנה של צמיחה, והצלחה. שנה משמעותית ומאושרת. " ברכה מיוחדת הקדיש ראש המועצה לתלמידים החדשים: לתלמידי הגן וכיתות א' העושים צעדים ראשונים בבית הספר, למורים ולצוותים החינוכיים וסיפר כי המועצה שקדה במהלך כל הקיץ להכין את מוסדות החינוך לשנת הלימודים החדשה .

בקרית חינוך דרור ביקרה ח"כ סתו שפיר אשר הייתה תלמידה בבי"ס זה וחזרה אליו לביקור עם פתיחת שנה"ל במהלכו שוחחה עם תלמידי שכבת יא' ואיחלה להם שנת לימודים מוצלחת.

 

תמונת תלמידים מפתיחת שנת הלימודים

תמונת תלמידים מפתיחת שנת הלימודים

תמונת תלמידים מפתיחת שנת הלימודים