החלק הראשון והטקסי של האירוע בהנחייתו של ראש המועצה עמיר ריטוב יוחד לדברי ברכות ואיחולים לשנה החדשה. בין המברכים היו הרב זמל, רב המועצה, אשר קידש על היין וברך את העובדים לקרת השנה החדשה. יצחק יצחק סגן ראש המועצה , יו"ר ועד העובדים צילה הדס, אסתר חלפון, עובדת זכאות במחלקה לשירותי רווחה ברכה בשם הפורשים.

בתמונה: הענקת תעודת עובד מצטיין של ידיעות אחרונות לשוש דוד צילום :ידיעות אחרונות

מצגת מיוחדת סיפרה על התחנות שעברו הפורשים במהלך עבודתם בלב השרון. ראש המועצה וסגנו יצחק יצחק, יחד עם מנכל"ית המועצה פנינה אמויאל משה ומנהלי המחלקות הגישו לכל אחד מהעובדים הפורשים לגמלאות, תעודה ושי מהמועצה .

 

כמו כן, נפרדה המועצה ממש"ק לב השרון רס"ב דולי באשה שליווה את המועצה במשך שנים רבות 

ותרם לבטחון הישובים והתושבים. אות העובד המצטיין של ידיעות אחרונות ניתן לעובדת שוש דוד, סייעת בחט"צ ביה"ס בכר רוסו. אות ראש המועצה למצויינות ניתן לצוות נאס"ה להב"ה :לירון גלאם, סהר דהרי ועו"ס אסף משיח.

 

עמיר ריטוב:"לועדה למינוי העובד המצטיין הגיעו מכתבי המלצה על עובדים ראויים ומוערכים מאוד, ואני שמח שההתלבטות שלנו היא בין בחירה של עובדים המצטיינים בתפקידם. הועדה בחרה להעניק השנה את אות העובד המצטיין של ידיעות אחרונות לשוש דוד וכן לעלות על נס ולהעניק את אות ראש המועצה לצוות נאס"ה להב"ה".

ראש המועצה סיכם את האירוע והודה לעובדים כולם על היותם עובדים מסורים השואפים כל אחד בתחומו להעניק שירות טוב ומקצועי וביחד המועצה פועלת למען רווחת תושביה.

הערב הסתיים באיחולי שנה טובה ושירה בציבור בסימן של התחדשות.

 

בתמונה: הענקת תעודת עובד מצטיין של ידיעות אחרונות לשוש דוד

צילום :ידיעות אחרונות