מידי שנה המועצה האזורית לב השרון מגישה את העובד/ת המצטיין/ת שנבחר/ה במסגרתה למועמדות לפרס במפעל העובד המצטיין של "ידיעות אחרונות". בשנת 2014 זכה בתואר העובד המצטיין מר ציון דוד מנהל היחידה לאיכות הסביבה במועצה.

 

עמיר ריטוב ראש המועצה:" היחידה לאיכות הסביבה במועצה היא שם דבר לפעילות ייחודית בתחום איכות הסביבה ומהווה מודל לחיקוי ודוגמא לרשויות רבות המגיעות ללמוד על הנושא. הרבה מכך נזקף לזכות עבודתו המסורה והמאומצת של ציון דוד ושל האנשים המלווים אותו.

 

במסגרת תפקידו קידם ציון תחומים רבים ותקצר היריעה מלהכיל את כולם: דרך הלב, הסמכת גנים ירוקים, קיום קורסים בתחום איכות הסביבה לתושבים ותלמידים, קידום פינות מחזור, מועצה ירוקה, פיתוח בר קיימא, חקלאות תומכת סביבה, טיפול בשריפות חקלאיות וגולת הכותרת בריכת החורף לב השרון.

 

חשוב לי להביע את מלוא הערכתי ולומר שציון מחוייב מאוד לתחום, הוא מקיים קשרי עבודה הדוקים עם הצוותים החינוכיים בקריית חנוך "דרור" ובבתי הספר היסודיים, עם הועדים המקומיים, האגודות החקלאיות, משרדי ממשלה ועוד".

 

יצחק יצחק, סגן ראש המועצה :" ציון דוד נבחר כעובד מצטיין של המועצה במסגרת הליך פנימי המתקיים מידי שנה במועצה וזכה באות הנשיא במסגרת מבצע העובד המצטיין של ידיעות אחרונות, הטקס התקיים בבנייני האומה בירושלים בנוכחות הנשיא רובי ריבלין. מעמד זה הוא ההזדמנות הנהדרת להביע את מלוא ההערכה וההוקרה לעבודתו המבורכת של ציון הזכייה באות הנשיא מביאה לידי ביטוי את ההכרה של כולנו לעבודה שנעשית במסירות, באחריות, במקצועיות ובאווירה נעימה. מאחל לו בשמי, בשם עובדי המועצה ובשם קהילת לב השרון הרבה הצלחה בהמשך הדרך."

בטקס אמר הנשיא רובי ריבלין:"| עובדים מצטיינים הם הכוח המניע של החברה...תרומתם של העובדים המצטיינים לארגון ולמקום העבודה רק הולכת ומתעצמת".