ראש מועצת לב השרון, עמיר ריטוב: "אני גאה שאנחנו מצליחים להשריש זהות יהודית לתושבי המועצה"

בשבוע שעבר מרכז זהות בשבילנו לב השרון בראשותה של סיוון אסרף זכה בפרס הצטיינות במהלך כנס השליחים הארצי של מנהלי ומנחות ארגון זהות יהודית של האגף לתרבות תורנית במשרד החינוך.

הכנס התקיים במלון לביא בהשתתפות יו"ר ועדת חוקה ומשפט חה"כ ניסן סלומיאנסקי, מנהל האגף לתרבות תורנית במשרד החינוך הרב איתיאל בר לוי, מפקח על המרכזים במשרד החינוך הרב אליעזר שחור, ראש המועצה עמיר ריטוב, סגן ראש המועצה יצחק יצחק, מנכ"ל זהות איתי גרנק, יו"ר זהות הרב חיים רטיג,  ועשרות מנהלי זהות. הרב שחור שהעניק את הפרס בשם משרד החינוך וארגון זהות, ציין  את השיקולים למתן הפרס למרכז לב השרון.

 

תמונות הזוכים בפרס ההצטיינות

בין השיקולים בניית תוכניות מקוריות לאורך שנים, הכשרת בנות השרות והליווי המקצועי והמעצים שלהן, יצירת פרויקטים ערכיים כגון: חידון ציונות אזורי, מחזמר וכיוצ'ב. ראש המועצה עמיר ריטוב ציין כי "מי שמשקיע בדורות משקיע בחינוך. אני חייב לצין בפורום הנכבד הזה שאצלנו במועצה עובדים בהרמוניה מלאה דתיים ושאינם דתיים, יש לנו שלוש תנועות נוער, שתי תנועות נוער מרכזיות שאלו בני המושבים ובני עקיבא שעובדים בסנכרון מלא. אחד הדברים שאני גאה בהם זה שאנחנו מצליחים לתת זהות יהודית גם בבתי הספר שאינם דתיים, הדבר חשוב להם, ועל כך גאוותי ושמחתי".

סגן ראש המועצה יצחק יצחק: "כמי שליווה את המרכז מיומו הראשון, אני מתרגש באופן אישי מעצם זכייתו בפרס הצטיינות ארצי. המרכז והצוות הפועל הם מודל לרבים במועצה ואין ספק כי יש לנו במה להתגאות. "מנהלת המרכז סיוון עושה זאת על הצד הטוב ביותר לאורך שנים, נותנת את הלב והנשמה שלה עבור תושבי לב השרון. אנחנו מאחלים לה המשך עשייה".

מנהלת מרכז זהות לב השרון סיוון אסרף ציינה כי "בהתרגשות ובענווה רבה אנו מודים על הפרס. עבודתן של הבנות לאורך השנים המלווה תמיד בחדוות היצירה ובתחושה של שליחות היא זו שמעניקה לתלמידים בפעילויות חוויה מעצימה במפגש עם מורשת וערכים. אנו מודים על הזכות להיות חלק מארגון זהות ומודים לצוות המטה וכל אלה שמובילים את המפעל החשוב הזה. תודה מיוחדת למועצה האזורית לב השרון ולעומדים בראשה שרואים בפעילותנו חשיבות רבה . תודה לצוותי בתי הספר על שתופי פעולה פוריים ובעיקר תודה לתלמידים המקסימים שכל פעם מקבלים את הבנות בשמחה ובציפייה".