בס"ד

כנפיים של קרמבו, היא תנועת נוער, מובילת שינוי חברתי, לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם. התנועה מפעילה קרוב ל 50 סניפים ברחבי הארץ, כשהמועצה האזורית לב השרון היא המועצה הראשונה בה הוקם הסניף, המועצה עשתה רבות על מנת לגייס את התקציבים הנדרשים לפתיחת הסניף וביחד עם מטה התנועה אנו שמחים ונרגשים על הצטרפותנו למשפחת כנפים של קרמבו.

 

מסדר כנפיים בלב השרון

 

הסניף מונה כ 20 חניכים מרחבי המועצה מכל קשת הצרכים המיוחדים המגיעים בימי רביעי בשעה קבועה באמצעות הסעות אל הסניף  בקריית החינוך "דרור", הם מתקבלים בברכה ע"י 60 חונכים צמודים המלווים אותם לאורך כל הפעילות.

מסדר כנפיים בלב השרון

 

אין ספק שסניף לב השרון מקיים את החזון של כנפיים של קרמבו : "לתת מקום ומשמעות לכל אדם" כל אדם זכאי וצריך שיהיה לו מקום חברתי, שתהייה לו אפשרות להיות שותף מלא בתנועת נוער- לספוג ערכים, להכיר חברים ולהיות שווה. המטרה בסניף שלנו  היא שכולם יהיו פתוחים, ישתפו וידברו על הדברים שמפריעים להם ושכמובן ידעו שהם לא "שקופים" , 'בכנפיים של קרמבו' הם מוקפים בחברים שאכפת להם. חשוב לנו שידעו שלכולנו יש בעיות כאלו או אחרות, ושכאן זה המקום שהם יכולים לשתף אותנו במה שעובר עליהם בהמון אהבה וחום.

 

מסדר כנפיים בלב השרון

 

השבוע בתנועת כנפיים של קרמבו ציינו טקס רב משמעות .

המשמעות הראשונה של הטקס חגיגת פתיחת הסניף הראשון במועצות האזורית ובלב השרון ובחלקו השני עסק במסדר כנפיים, קבלת אות כפיר המסמל את סיום מערך מורשת הכולל את ערכי התנועה  אני מוביל, אני חבר, אני אוהב, אני יכול, אני שייך ואני ישראלי .

מסדר כנפיים בלב השרון

הטקס במעמד ראש המועצה עמיר ריטוב, חברי הנהלה ומליאה יחד עם נציגי התנועה והמנכלית אופירה רותם. היה מרגש מאוד . זוהי נקודת ציון בשינוי  התפיסה ובעשייה עבור ילדים עם צרכי מיוחדים במועצה ובכלל.

נציגי תנועת המושבים ותנועת בני עקיבא ברכו את חניכי "כנפים של קרמבו" על הצטרפותם למעגל החניכים של לב השרון.

יישר כוח גדול לכל החונכים והחניכים . להורים, לבעלי העסקים שתרמו ולקהילה שהתגייסה והגיעה .

מסדר כנפיים בלב השרון