מידי שנה המועצה האזורית לב השרון מגישה את העובד/ת המצטיין/ת שנבחר/ה במסגרתה למועמדות לפרס במפעל העובד המצטיין של "ידיעות אחרונות". בשנת 2015 זכתה בתואר העובדת המצטיין הגב' שוש דוד, סייעת בחטיבה הצעירה בבי"ס בכר רוסו שבמועצה.

רונית רופא הדרי, מנהלת המחלקה לחינוך:" במהלך השנים שוש הוכיחה בעבודתה אחריות ומקצועיות ובשנים האחרונות לקחה על עצמה מטלות ותחומי אחריות נוספים. שוש מבצעת את עבודתה בנועם הליכות ומסירות רבה ואהובה על התלמידים והצוותים החינוכיים בחטיבה הצעירה".

עמיר ריטוב, ראש המועצה:" שוש נבחרה כעובדת מצטיינת של המועצה וזכתה בצל"ש השר במסגרת מבצע העובד המצטיין של ידיעות אחרונות. אנו שמחים על ההזדמנות הנהדרת להביע את מלוא ההערכה וההוקרה לעבודתה המבורכת של שוש . הזכייה בצל"ש השר מביאה לידי ביטוי את ההכרה של כולנו לעבודה שנעשית באחריות, במקצועיות ובאווירה נעימה. מאחל לה בשמי, בשם עובדי המועצה ובשם קהילת לב השרון הרבה הצלחה בהמשך הדרך ושכן ירבו אנשי חינוך כמו שוש, אשר רואים בחינוך דור העתיד ערך עליון ולשם כך מוכנים להשקיע מזמנם וממרצם ללא לאות."

הטקס השנתי הארצי לשנת 2015 נערך באולם "סמולרש" באוניברסיטת תל-אביב במעמד סגן שר האוצר חה"כ יצחק כהן ובהשתתפות משפחות העובדים המצטיינים.

תמונה מטקס העובדת המצטיינת של ידיעות אחרונות

בתמונה שוש דוד בטקס