כנס רבנים במעמד הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו שליט"א כנס רבנים ארצי במעמד הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו שליט"א התקיים בכפר הגמלאים פרוטיאה בכפר, אשר במועצה האזורית לב השרון.

את הכנס יזמו ארגון רבני ישראל יחד עם רבה של המועצה לאולם הכנסים בפרוטיאה בכפר, אשר נידבו את המקום לכינוס הגיעו רבנים מכל הארץ. הרב אשר זמל, רבה של המועצה האזורית לב השרון הנחה את הכנס ויחד עם ראש המועצה האזורית לב השרון עמיר ריטוב וסגנו יצחק יצחק ויו"ר ארגון רבני ההתיישבות הרב יוסף שלוש קיבלו את פניו של הרב לאו בחלה ומלח.

הרב לאו , הרב הראשי לישראל ריתק את הציבור בהרצאה הלכתית ובסיום דבריו ברך את הרב זמל על עשייתו הרבה ועל הסיוע שמגיש לרבנים בכלל ולרבנות הראשית בפרט.

הרב זמל הודה לרב הראשי על עמיר ריטוב ראש המועצה ברך את באי הכנס ואמר כי הוא מתרגש מהמעמד החגיגי. הוא הודה לרב זמל על הפקת האירוע ועל עבודתו המסורה בלב השרון לאורך השנים.
עמיר שיתף את הנוכחים בסיפור על משפחתו שהיא משפחת רבנים וזכה לתשואות. עוד ברך עמיר את הרב זמל ואמר:" יש לי את הכבוד שהרב זמל מלווה אותי כל כך הרבה שנים ופועל ללא לאות ובהתנדבות למען תושבי המועצה וזוכה להערצה רבה מהתושבים."

סגן ראש המועצה יצחק יצחק אשר מוביל את נושא הדת במועצה ברך אף הוא את הנוכחים ואמר:" זכיתם ליטול על עצמכם את התפקיד הקשה רבנים נוספים ברכו ודרשו בכנס המכובד. בסופו העניקו ראש המועצה וסגנו שי לרב זמל על תרומתו הברוכה רבת השנים לקהילת לב השרון.

 

כנס רבנים בלב השרון 2.JPG

כנס רבנים בלב השרון.jpg