אמנת שירות ללב השרון

 

מועצה אזורית לב השרון סיימה בימים אלו תהליך ארוך של כ-8 חודשים שבסופו התגבשה אמנת השירות- התחייבות עובדי המועצה לאיכות השירות לתושבי המועצה.

במסגרת זו, מוגדר סל השירותים הניתן על ידי כל מחלקה ויחידה, וניתנת התחייבות עובדי המחלקה לשירות איכותי העומד בסטנדרטים של מקצועיות, שירותיות, אמינות ולקיחת אחריות ובלוחות זמנים שקופים וברורים לתושבי המועצה והועדים המקומיים.

האמנה גובשה ע"י ועדת היגוי שבראשה עמד סגן ראש המועצה יצחק יצחק והשתתפו בה חברי מליאה, נציגי הועדים המקומיים ועובדי המועצה ובליווי ייעוץ ארגוני של חברת "אמן". בשלב הראשון גובשו צוותי עבודה לכל מחלקה, בהמשך נוסחה האמנה, הופצה לעובדים לצורך תיקוף, אושרה ע"י חברי המליאה ובמהלך שלושת החודשים האחרונים הוטמעה בקרב העובדים.

האמנה נותנת מענה לגבי כל שאלה ושירות הניתן לתושבי המועצה, החל מטלפונים, כתובות, כתובות דואר אלקטרוני רלוונטיות , שעות קבלת קהל ומענה טלפוני של כל מחלקות המועצה, כולל הפניה לגבי שירותים בתחומים ספציפיים כגון הדברת מזיקים, פעילות למניעת מצבי סיכון של בני נוער, פינוי אשפה , וטרינריה וחיסונים, מפגעים סביבתיים ובטיחותיים, קהילה ותרבות, התנדבות בקהילה , גזם ועוד.

בלב השרון מבינים כי זמנם של התושבים יקר. לפי האמנה, עובדי המועצה מתחייבים להתייחס לכל פניה בכתב עד 14 ימי עבודה ממועד קבלת הפניה, לכל פניה בדואר האלקטרוני תהיה התייחסות עד 7 ימי עבודה ממועד קבלתה ולכל הודעה טלפונית תתקבל תגובה עד 2 ימי עבודה ממועד הפניה. אין ספק כי אמנה זו מביאה לידי ביטוי את רצון עובדי המועצה להתייעל ולשפר את השירות הניתן לתושבים.

עמיר ריטוב, ראש המועצה:" בחודשים האחרונים, נבחרים ואנשי ציבור בשיתוף עובדי המועצה גיבשו אתאמנת השירות של המועצה, שהיא בעיקרה התחייבותנו למתן שירות מקצועי המבוסס על ערכים של שקיפות, רגישות ומחויבות כלפיכם התושבים, אנו נמשיך ונפעל לקדם את נושא השירות לתושב תוך הרחבת סל השירותים ומתן מענה לצרכים המשתנים מעת לעת".

 

לחץ כאן להורדת אמנת השירות