המחלקה נותנת מענה חינוכי, ערכי ותרבותי לכלל תושבי לב השרון ופועלת בכל מסגרות החינוך והקהילה.

תחומי אחריות

  • מדור נוער:  מדור נוער פונה לכל נער ונערה במועצה האזורית משכבה ג/ד'-י"ב, בפעילות חינוכית ערכית ותרבותית מגוונת ומתאימה לכולם. המדור מפעיל פעילות תנועתית ופעילות שאינה משתייכת לתנועות הנוער. בכל יישוב במועצה פועל רכז נוער, שתפקידו לרכז את פעילות הנוער ביישוב ולהוות מדריך ומכוון לבני הנוער ביישוב.
     
  • רכזת נוער לאוכלוסיות מיוחדות : תחת מדור הנוער פועלת רכזת נוער במטרה לשלב את כלל הילדים בעלי הצרכים המיוחדים בפעילות הנוער היישובית והאזורית.
     
  • מדור מניעה והסברה - מדור מניעה והסברה מהווה את הגוף המרכזי המוביל, מפתח ומקדם תכניות קהילתיות העוסקות במניעת התנהגויות סיכון ע"י פיתוח מנהיגות, קידום התנדבות ותרומה, כישורי חיים העצמה אישית וקבוצתית. המדור פועל בכלל המסגרות החינוכיות והקהילתיות בלב השרון. המדור כולל בתוכו תכניות של הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול, אגף חברה ומניעת פשיעה - מציל"ה ותוכנית נאס"א להב"ה של משרד החינוך.
     
  • מדור צהרונים - הצהרונים בגני הילדים מהווים מסגרת חינוכית המשכית, הנותנת מענה מקצועי ואיכותי לילדים ולהורים, בליווי יחס אישי ומקצועי לכל ילד. הצהרונים פועלים עשרה חודשים  במהלך שנת הלימודים, בין השעות 14:00-17:00. בחופשות פועלים הצהרונים במסגרת יום ארוך, עפ"י לוח חופשות שמפורסם בתחילת כל שנה.
     
  • מדור מעונות יום - במועצה קיימים ארבעה מעונות יום לילדים בגילאי ארבעה חודשים עד שלוש שנים.
    • מעון עפרוני- יע"ף
    • מעון אקליפטוס- ינוב
    • מעון אנפה- שער אפרים
    • מעון נוג"ה- נורדיה

מעונות היום מהווים מסגרת חינוכית ,טיפולית, ערכית ומשמעותית לילדים בגיל הרך ומפוקחים ע"י אגף המעונות במשרד העבודה והרווחה.

שעות פעילות
ימים א'-ה' בין השעות  07:00-16:00
יום ו' בין השעות 07:00-13:00
ישנה אפשרות לשעת הארכה (עד השעה  17:00) בתוספת תשלום ומותנה במינימום נרשמים.

  • מדור תרבות, חוגים והעשרה- מדור תרבות, חוגים והעשרה נותן מענה ושירות לקהילה במגוון תחומים: חוגי ילדים, נוער ומבוגרים, הצגות, קייטנות.
     
  • מרכז הצעירים - מרכז הצעירים לגילאי 18-40 פועל באמצעות המחלקה לנוער וחינוך משלים ויפעל לסייע לכל אחד ואחת מכם בתחומים מגוונים.

טלפונים מרכזיים – מחלקת נוער וחינוך משלים

מדור

איש קשר

טלפון

Email

מזכירות המחלקה

יעל

09-7960230

[email protected]

מדור צהרונים ומעונות יום

לימור

09-7960261

[email protected]

תרבות, חוגים ופנאי

שי

09-7960231

[email protected] lev-hasharon.com

מדור מוסיקה

יאן/יעל

09-7960230

[email protected]

ביטחון קהילתי וזה"ב

לירון

09-7960329

[email protected]

מדור תרבות יהודית

מיכל

09-7960326

[email protected]

ספריות

טל

052-3354199

[email protected]

מדור נוער

טלפונים לפי איש צוות מתאים בתפקיד, תנועה ויישוב

 

צוות מרכזי- מחלקת נוער וחינוך משלים

מחלקה/מדור

תפקיד

שם

טלפון

כתובת מייל

נוער וחינוך משלים

מנהלת מחלקה

רותם עמוס

053-7765992

[email protected]

מזכירת מחלקה

יעל קטרי הניג

09-7960230

[email protected]

ביטחון קהילתי

ומטה בטיחות בדרכים

מנהלת היחידה

לירון גלאם

054-9200133

[email protected]

תרבות, חוגים ופנאי

מנהל המדור

שי ברוך

09-7960231

[email protected]

מדור צהרונים

מנהלת המדור

לימור רצבי

052-6291181

[email protected]

כללי

מורן מוקרי

09-7960229

[email protected]

כללי

זוהר חזן

09-7960229

[email protected]

מדור מוסיקה

מנהל המדור

יאן אורשנו

052-5951982

[email protected]

מדור נוער

מנהלת המדור

קרן יפה גור

054-5919007

[email protected]

רכז "התנועה החדשה"

ברק קיבוביץ

052-5305466

[email protected]

רכזת הדרכה "התנועה החדשה"

הדס גורפינקל

050-2735516

 

רכזת כיל תיכון ולהב"ה

עתליה הופמן

052-6514508

[email protected]

מנהלן ראשי

תום לוי

050-3275000

[email protected]

רכזת "כנפיים של קרמבו" ושילוב צרכים מיוחדים

טל אדרי

054-4421525

[email protected]

 

מנהלת הספריות

טל מגדל

052-3354199

[email protected]

 

רכז "המעצמה"

עינת דון מאירי

052-3310200

[email protected]

 

רכזי נוער

מושב

רכז נוער

טלפון

כתובת מייל

עין ורד

רומן וורופייב

054-5614114

[email protected]

צומ"ש

רז הנדל

נופר טבת

054-6424461

052-6702218

[email protected]

כפר הס

ליאור מור

052-3646503

[email protected]

נוג"ה

תום לוי

050-3275000

[email protected]

תנובות

אשדת באוסי

052-8137800

[email protected]

חרות

רוני נוי

054-5353480

[email protected]

גאולים

ניצן רז

054-5440904

[email protected]

ינוב

מאיה טמלמן

054-4978363

[email protected]

שע"א

שירה הנקין

054-5546541

[email protected]

ניצני עוז

נועה פלדנקרייז

0502643050

[email protected]

בני דרור

מיכל שחר

052-6321032

[email protected]

פורת

ענבל רייך

050-4231108

[email protected]

משמרת

פלג אלקבץ

054-9942109

[email protected]

עין שריד

שי איסוביץ

051-2159357

[email protected]

יעבץ

עינב גואטה

050-7123991

[email protected]

עזריאל

עדיה בן טוב

052-8662024

[email protected]

 

רכזי גיל תיכון

יישוב

שם

טלפון

כתובת מייל

צור מושה ז-ח

דור חכמון

050-9408581

[email protected]

צור משה תיכון

רז שטרסברג

050-4227511

[email protected]

נוג"ה

 

 

 

עין ורד

מאיה כהן

050-6460602

[email protected]

חרות

אופיר מכלון

052-5011633

[email protected]

כפר יעבץ

רון דוד

052-5277343

[email protected]

שער אפריים

 

 

 

משמרת

 

 

 

פורת

קורל טרשתי

054-4453311

[email protected]

ינוב

עמית חיון

050-9956552

[email protected]

כפר הס

 

 

 

תנובות

 

 

 

גאולים

 

 

 

בני דרור

שחר סניידר

050-4030134

[email protected] com

עין שריד

 

 

 

 
 

ועדת נוער וצעירים

שם

טלפון

כתובת מייל

רוני פלומין – יו"ר הועדה

052-8660386

[email protected]

לביא זמיר

050-7701157

[email protected]

רן להב

052-3678028

[email protected]

גלית ברגר

050-4621483

[email protected]

בני דגמי

054-3373481

[email protected]

אורי בכרך

054-4494212

[email protected]/o

טל מדר

050-6313262

[email protected]

אמיר נוי

053-8843489

[email protected]

רעם שאול

054-4550527

[email protected]

 
 

בנות שרות

שם טלפון כתובת מייל
מוריה זנו 0535284542 [email protected]
רוזי זיבק 0522957427 [email protected]
נעה קרויזר 0584664920 [email protected]
אביה שלם 0584702425 [email protected]
הדר אהרון 0587006775 [email protected]
שיראל סאלארי 0547410569 [email protected]
מאור רענן 0538225150 [email protected]
שירה אחיקם 0587833153 [email protected]
 

גרעין עודד

[email protected]

שם

טלפון

נטע סלעי

052-6733834

עידן פרץ

050-7663663

רוני הגלעדי

055-6699543

אימרי שפר

058-7083886

מיקה וינשלבאום

052-8853988

אורי צוקרון

058-4499980

מיה טל

054-7333517

 

נאמני נוער יישוביים

יישוב

שם

טלפון

כתובת מייל

בני דרור

איילת בן דוב

054-7889092

[email protected]

גאולים

טל מדר

050-6313262

[email protected]

נוג"ה - נורדיה

אביטל יאירי

054-6799303

[email protected]

משמרת

יואב קירש

052-4201501

[email protected]

חרות

אורנית זילברבוש

054-4503635

[email protected]

ינוב

גבי ג'ופי

052-3869223

[email protected]

כפר הס

גלית ברגר

 

050-4621483

 

[email protected]

כפר יעבץ

שלומית רובין

054-6765175

[email protected]

יעף

קרן יפה גור

054-5919007

[email protected]

ניצני עוז

אמיר נוי

עינת קורן

053-8843489

050-2735362

[email protected] [email protected]

עזריאל

שלי קרמר

054-3979759

[email protected]

עין ורד

יפעת גינת

050-5700444

[email protected]

עין שריד

סיוון שביט

050-7645822

[email protected]

פורת

לימור רצבי

052-5040909

[email protected]

צור משה

מיטל צומר

052-3764802

 

שער אפריים

אתי שחק

050-4543388

[email protected]

תנובות

רותם סופר

אורטל אבדר

050-6848686

050-9484335

[email protected]

[email protected]