המחלקה נותנת מענה חינוכי, ערכי ותרבותי לכלל תושבי לב השרון ופועלת בכל מסגרות החינוך והקהילה.

תחומי אחריות

  • מדור נוער:  מדור נוער פונה לכל נער ונערה במועצה האזורית משכבה ג/ד'-י"ב, בפעילות חינוכית ערכית ותרבותית מגוונת ומתאימה לכולם. המדור מפעיל פעילות תנועתית ופעילות שאינה משתייכת לתנועות הנוער. בכל יישוב במועצה פועל רכז נוער, שתפקידו לרכז את פעילות הנוער ביישוב ולהוות מדריך ומכוון לבני הנוער ביישוב.
     
  • רכזת נוער לאוכלוסיות מיוחדות : תחת מדור הנוער פועלת רכזת נוער במטרה לשלב את כלל הילדים בעלי הצרכים המיוחדים בפעילות הנוער היישובית והאזורית.
     
  • מדור מניעה והסברה - מדור מניעה והסברה מהווה את הגוף המרכזי המוביל, מפתח ומקדם תכניות קהילתיות העוסקות במניעת התנהגויות סיכון ע"י פיתוח מנהיגות, קידום התנדבות ותרומה, כישורי חיים העצמה אישית וקבוצתית. המדור פועל בכלל המסגרות החינוכיות והקהילתיות בלב השרון. המדור כולל בתוכו תכניות של הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול, אגף חברה ומניעת פשיעה - מציל"ה ותוכנית נאס"א להב"ה של משרד החינוך.
     
  • מדור צהרונים - הצהרונים בגני הילדים מהווים מסגרת חינוכית המשכית, הנותנת מענה מקצועי ואיכותי לילדים ולהורים, בליווי יחס אישי ומקצועי לכל ילד. הצהרונים פועלים עשרה חודשים  במהלך שנת הלימודים, בין השעות 14:00-17:00. בחופשות פועלים הצהרונים במסגרת יום ארוך, עפ"י לוח חופשות שמפורסם בתחילת כל שנה.
     
  • מדור מעונות יום - במועצה קיימים ארבעה מעונות יום לילדים בגילאי ארבעה חודשים עד שלוש שנים.
    • מעון עפרוני- יע"ף
    • מעון אקליפטוס- ינוב
    • מעון אנפה- שער אפרים
    • מעון נוג"ה- נורדיה

מעונות היום מהווים מסגרת חינוכית ,טיפולית, ערכית ומשמעותית לילדים בגיל הרך ומפוקחים ע"י אגף המעונות במשרד העבודה והרווחה.

שעות פעילות
ימים א'-ה' בין השעות  07:00-16:00
יום ו' בין השעות 07:00-13:00
ישנה אפשרות לשעת הארכה (עד השעה  17:00) בתוספת תשלום ומותנה במינימום נרשמים.

  • מדור תרבות, חוגים והעשרה- מדור תרבות, חוגים והעשרה נותן מענה ושירות לקהילה במגוון תחומים: חוגי ילדים, נוער ומבוגרים, הצגות, קייטנות.
     
  • מרכז הצעירים - מרכז הצעירים לגילאי 18-40 פועל באמצעות המחלקה לנוער וחינוך משלים ויפעל לסייע לכל אחד ואחת מכם בתחומים מגוונים.

טלפונים מרכזיים – מחלקת נוער וחינוך משלים

מדור

איש קשר

טלפון

Email

מזכירות המחלקה

יעל

09-7960230

[email protected]

מדור צהרונים ומעונות יום

לימור

09-7960261

[email protected]

תרבות, חוגים ופנאי

שי

09-7960231

[email protected] lev-hasharon.com

מדור מוסיקה

יאן/יעל

09-7960230

[email protected]

ביטחון קהילתי וזה"ב

לירון

09-7960329

[email protected]

מדור תרבות יהודית

מיכל

09-7960326

[email protected]

ספריות

טל

052-3354199

[email protected]

מדור נוער

טלפונים לפי איש צוות מתאים בתפקיד, תנועה ויישוב

 

צוות מרכזי- מחלקת נוער וחינוך משלים

מחלקה/מדור
 
 
תפקיד
 
 
שם
 
 
טלפון
 
 
כתובת מייל
 
 
נוער וחינוך משלים
 
 
מנהלת מחלקה 
 
 
רותם עמוס
 
 
053-7765992
 
 
 
 
מזכירת מחלקה 
 
 
יעל קטרי הניג
 
 
09-7960230
 
 
 
 
ביטחון קהילתי 
 
 
ומטה בטיחות בדרכים
 
 
מנהלת היחידה 
 
 
לירון גלאם
 
 
054-9200133
 
 
 
 
חוגים ופנאי
 
 
מנהלת המדור 
 
 
שובל זיגדון
 
 
09-7960231
 
 
 
 
תרבות
 
 
מנהל המדור 
 
 
טל מגדל
 
 
052-3354199
 
 
 
 
מדור צהרונים
 
 
מנהלת המדור 
 
 
לימור רצבי
 
 
054-9200148
 
 
 
 
כללי 
 
 
מורן מוקרי
 
 
09-7960229
 
 
 
 
מדור מוסיקה
 
 
מנהל המדור 
 
 
ישראל וסרמן
 
 
052-8505009
 
 
 
 
מדור נוער וצעירים
 
 
מנהלת המדור 
 
 
קרן יפה גור
 
 
054-5919007
 
 
 
 
רכזת "התנועה החדשה"
 
 
הדס גורפינקל
 
 
050-2735516
 
 
 
 
רכזת יע"פ ובני עקיבא
 
 
קורל טרשטי 
 
 
054-4453311
 
 
 
 
רכז תחום גיל תיכון ולהב"ה
 
 
דותן סירקין
 
 
0553055381
 
 
 
 
רכז צעירים ולהטב
 
 
נעם בן שהם
 
 
052-232-0474
 
 
 
 
רכז מפעלים וטיולים
 
 
נופר בר אל
 
 
050-799-9559
 
 
 
 
רכזת "כנפיים של קרמבו" ושילוב צרכים מיוחדים
 
 
רומי אבוחצירה
 
 
0586278334
 
 
 
 
 
מנהלת הספריות
 
 
טל מגדל
 
 
052-3354199
 
 
 
 
 
רכזת "המעצמה"
 
 
עינת דון מאירי
 
 
052-3310200
 
 
 

רכזי נוער

מושב
 
 
רכז נוער
 
 
טלפון
 
 
כתובת מייל
 
 
עין ורד
 
 
רומן וורופייב
 
 
054-5614114
 
 
 
 
צומ"ש
 
 
עתליה הופמן - מנהלת חינוכית
 
 
052-6514508
 
 
 
 
צומ"ש
 
 
נופר טבת
 
 
052-6702218
 
 
 
 
כפר הס
 
 
ליאור מור
 
 
052-3646503
 
 
 
 
נוג"ה
 
 
תום לוי
 
 
050-3275000
 
 
 
 
תנובות
 
 
אשדת באוסי
 
 
052-8137800
 
 
 
 
חרות
 
 
רתם לפשיץ
 
 
052-6838006
 
 
 
 
גאולים
 
 
ניצן רז
 
 
054-5440904
 
 
 
 
ינוב
 
 
מאיה טמלמן
 
 
054-4978363
 
 
 
 
שע"א
 
 
שירה הנקין
 
 
054-5546541
 
 
 
 
ניצני עוז
 
 
נועה פלדנקרייז
 
 
0502643050
 
 
 
 
פורת
 
 
ענבל רייך
 
 
050-4231108
 
 
 
 
משמרת
 
 
פלג אלקבץ
 
 
054-9942109
 
 
 
 
עין שריד
 
 
חן בירמן
 
 
054-6682420
 
 
 
 
יעבץ
 
 
עינב גואטה 
 
 
050-7123991
 
 
 
 
עזריאל
 
 
שיר ניסני
 
 
052-8662024
 
 
 

רכזי גיל תיכון

יישוב
 
שם
טלפון
כתובת מייל
ניצני עוז
 
 
קובי ימין
 
 
0524299932
 
 
 
 
צור משה ז-ח
 
 
נדב ווינגלד
 
 
0548325254
 
 
 
 
צור משה י-י"ב
 
 
אליה ריטר
 
 
0548158007
 
 
 
 
נורדיה + גנות הדר
 
 
פלוני אלמוני
 
 
   
עין ורד
 
 
בת-אל חנוכה
 
 
0509192970
 
 
 
 
חרות
 
 
אופיר מכלין
 
 
052-5011633
 
 
 
 
כפר יעבץ
 
 
רון דוד
 
 
052-5277343
 
 
 
 
שער אפרים
 
 
לידר דנון
 
 
0584540544
 
 
 
משמרת
 
 
שיר אברני
 
 
0528772373
 
 
 
 
פורת
 
 
פלוני אלמוני
 
 
   
ינוב
 
 
נועם ויליאמס
 
 
0542833894
 
 
 
עזריאל
 
 
פלוני אלמוני
 
 
   
כפר הס
 
 
עידו הדס
 
 
0543330911
 
 
 
 
תנובות
 
 
פלוני אלמוני
 
 
   
גאולים
 
 
נדב בלושטיין
 
 
0585466058
 
 
 
בני דרור
 
 
תמר מלחי
 
 
0537289798
 
 
 
 
עין שריד + יעף
 
 
רוני גיאת
 
 
0507639964
 
 
 
 

ועדת נוער וצעירים

שם
 
 
טלפון
 
 
כתובת מייל
 
 
רוני פלומין – יו"ר הועדה
 
 
052-8660386
 
 
 
 
לביא זמיר
 
 
050-7701157
 
 
 
 
רן להב
 
 
052-3678028
 
 
 
 
גלית ברגר
 
 
050-4621483
 
 
 
 
בני דגמי
 
 
054-3373481
 
 
 
 
אורי בכרך
 
 
054-4494212
 
 
 
 
טל מדר
 
 
050-6313262
 
 
 

בנות שרות

מושב
 
 
שם
 
 
טלפון
 
 
כתובת מייל
 
 
יעבץ
 
 
מעיין אטיאס
 
 
052-4425319
 
 
 
 
יעבץ
 
 
חנה פליישר 
 
 
058-7422089
 
 
 
 
יעבץ
 
 
נטלי טביבי
 
 
055-8824175
 
 
 
 
עזריאל
 
 
קרן חג'בי 
 
 
052-2250152
 
 
 
עזריאל 
 
 
מוריה שער 
 
 
052-8001779
 
 
 
פורת
 
 
הודיה דמתי 
 
 
052-7341108
 
 
 
 
פורת
 
 
הלל בן-מוחה 
 
 
050-9666232
 
 
 
 
פורת
 
 
יובל זמרת 
 
 
058-6568571
 
 

גרעין עודד

[email protected]

שם
 
 
טלפון
 
 
כתובת מייל
 
 
איתי נחום
 
 
0524422077
 
 
 
 
דולב אנדה
 
 
0526555514
 
 
 
 
אליה סבג 
 
 
0556667206
 
 
 
 
תומר קליינברט
 
 
052-7995405
 
 
 
 
מיכל זייד
 
 
0542977798
 
 
 
 
אריאל מזוז 
 
 
0584321399 
 
 
 
 
מעיין פלד 
 
 
דור כהן
 
 
0508118102
 
 
0549037074
 
 
 
 

נאמני נוער יישוביים

יישוב
 
 
שם
 
 
טלפון
 
 
כתובת מייל
 
 
בני דרור
 
 
כרמית פז שמילוביץ
 
 
050-7568687
 
 
 
 
גאולים
 
 
טל מדר
 
 
050-6313262
 
 
 
 
נורדיה
 
 
אביטל יאירי
 
 
054-6799303
 
 
 
 
גנות הדר
 
 
רעם שאול
 
 
054-4550527
 
 
 
 
משמרת
 
 
יואב קירש
 
 
052-4201501
 
 
 
 
חרות
 
 
יעל סליטרניק
 
 
054-4503635
 
 
 
 
ינוב
 
 
גבי ג'ופי
 
 
052-3869223
 
 
 
 
כפר הס
 
 
גלית ברגר
 
 
050-4621483
 
 
 
 
כפר יעבץ
 
 
שלומית רובין 
 
 
054-6765175
 
 
 
 
יעף
 
 
קרן יפה גור
 
 
054-5919007
 
 
 
 
ניצני עוז
 
 
אמיר נוי
 
 
עינת קורן
 
 
053-8843489
 
 
050-2735362
 
 
 
 
עזריאל
 
 
     
עין ורד
 
 
יפעת גינת
 
 
050-5700444
 
 
 
 
עין שריד
 
 
סיוון שביט
 
 
050-7645822
 
 
 
 
פורת
 
 
לימור רצבי
 
 
052-6291181
 
 
 
 
צור משה
 
 
מיטל צומר
 
 
052-3764802
 
 
 
שער אפריים
 
 
אתי שחק
 
 
050-4543388
 
 
 
 
תנובות
 
 
רותם סופר
 
 
אורטל אבדר
 
 
050-6848686
 
 
050-9484335