The Butterfly Button

פרסומת

דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה וסגן ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה וסגן ראש המועצה: 0000

שאולי בן דוד

רוני פרידמן פלומן

יצחק סלובודיאנסקי

יצחק יצחק
סגן ראש המועצה
עמיר ריטוב
ראש המועצה
יצחק יצחק
סגן ראש המועצה
 איילה יצהרי
מנהלת הלשכה
אורית אנגל
מנהלת לשכת סגן ראש המועצה

מדור מכרזים, קולות קוראים וועדות רשות

חגית יהודה שרפי
רכזת המדור

תרבות

שי
תרבות, חוגים ופנאי
יאן/יעל
מדור מוסיקה
מיכל
מדור תרבות יהודית

נוער

נועה פלדנקרייז

קרן חג'בי

מוריה שער

תומר קליינברט

כרמית פז שמילוביץ

יעל סליטרניק

שלומית רובין

עינת קורן

מיטל צומר

מרכז התעוד

איה לפיד
מנהלת המוזיאון

רשיונות כריתה

הילה הלוי גבעוני

תמר עמית

דר' ארז ברקאי

הנהגת הורים

החברה לטיפול במי לב השרון

יישובי המועצה

ערר למיסים וארנונה

חגית יהודה שרפי
מזכירת הוועדה

יועצת למעמד האישה

הילה הלוי גבעוני
יועצת שוויון מגדרי

לשכת מנכ"ל המועצה

סיון שריפי כרז
עוזרת מנכ"לית

מבקרת המועצה וממונה על תלונות הציבור

מירב לביא רו"ח
מבקרת המועצה וממונה על תלונות הציבור

כח אדם

אתי לוי אוסי
מנהלת מדור כ"א

חינוך

מיקי בן בסט
נציג קריית חינוך דרור
נעם בן שהם
רכז צעירים ולהטב
עינת דון מאירי
רכזת "המעצמה"
רומן וורופייב

עתליה הופמן
מנהלת חינוכית
אוהד ליברובסקי

רונית רופא הדרי
מנהלת המחלקה
פנינה קריאף
עוזרת מנהלת מחלקה
ענבל פולג
מזכירת המחלקה
גילה ברנס
מנהלת יחידת הספורט וקידום הבריאות בקהילה
מיכל צרויה אנדרייב
מנהלת יחידת פרט ומשפחה
חדווה שולץ
קצינת ביקור סדיר
דנה רשוק רוזנטל
מנהל השרות פסיכולוגי חינוכי
מרב דנינו
רכזת סל תרבות
מורן אלקלעי
רכזת קידום נוער
נופר זמיר
קצינת ביקור סדיר
רעיה אטיה
קצינת ביקור סדיר

גני ילדים

לאה לוטם
מנהלת המחלקה
דורית קטוע
מזכירת המחלקה

שירות פסיכולוגי חינוכי

דנה רשוק רוזנטל
מנהלת השירות הפסיכולוגי
אילנית סיטון
מזכירת השירות הפסיכולוגי

מחלקת נוער וחינוך משלים

רותם עמוס
מנהלת מחלקת נוער וחינוך משלים
יעל קטרי הניג
המזכירת מחלקה
קרן גור יפה
מנהלת מדור נוער
לירון גלאם
יחידה לביטחון קהילתי והר"לבד
שובל זיגדון
מנהלת מדור חוגים
טל מגדל
מנהלת ספריות לב השרון
ישראל וסרמן
מנהל מרכז מוזיקה
רומי אבוחצירה
רכזת "כנפיים של קרמבו"
הדס גורפינקל
רכזת "התנועה החדשה"
נופר בראל
מנהלן ראשי
שי ברוך
מנהל מדור דת ותרבות יהודית
דותן סירקין
רכז גיל תיכון
לימור רצבי
מנהלת מדור צהרונים ומעונות יום
מורן מוקרי
רכזת מדור צהרונים

רווחה וקהילה

אורית בר
מנהלת המחלקה
כלנית צוברי
ראש צוות, עו"ס לחוק נוער
אופירה קופץ'
מזכירת מחלקה, מזכירת תחנה אזורית לטיפול זוגי ומשפחתי
אילנית בבאי
עובדת זכאות
נילי פרידמן
עו"ס עין ורד, מנהלת מרכז הורים מתבגרים
אילנה נחום
מנהלת התחנה האזורית לטיפול זוגי ומשפחתי, פקידת סעד לסדרי דין
יעלי אלישע
עו"ס עזריאל וינוב פקידת סעד לחוק הגנה על חוסים
ענבל לוי בציר
עו"ס צור-משה ובני דרור, רכזת תחום צרכים מיוחדים, עו"ס לחוקי המוגבלויות
גילי פיינרמן
עו"ס עין-שריד וניצני-עוז, מרכזת תכניות עם הפנים לקהילה, רפרנטית לנושא אלמ"ב
איריס הלפר
עו"ס נוער, צעירים וצעירות
רותם שרים
עו"ס נורדיה וגנות הדר, עו"ס התמכרויות מבוגרים
מאיה קורנשטיין
פקידת סעד לחוק נוער, עו"ס גאולים
עטרה זוורלינג
עו"ס תנובות, כפר יעבץ ויע"ף
סיגלית גז
עו"ס פורת 1-70, מרכזת היחידה לשלום הזקן ומשפחתו
הילה הלוי
עו"ס – מרכזת תחום עבודה קהילתית
אתי גרינברג
עו"ס חרות, מרכזת תחום זיקנה לשלום הזקן ומשפחתו
מירב מגן
מרכזת היחידה להתנדבות
ליהיא מידן
עו"ס ית"ד צעירות וצעירים בסיכון, עו"ס להט"ב
טלי לוי
עו"ס שער אפרים, עו"ס פקידת סעד לסדרי דין, מרכזת מועדונית שער אפריים כפר-הס
ליטל זק
עו"ס להב"ה, עו"ס התמכרויות נוער
אילנה בן דוד
מקדמת תעסוקה - תוכנית יתד
דנית הראל
עו"ס פורת 71 ומעלה, עו"ס משמרת, כפר הס
ורדה וולצוביץ
עו"ס לחוק הגנה על חוסים
נועה בנגלס יבין
ראש מדור אזרחים ותיקים

היחידה להתנדבות

מרב מגן מוסטקי
מנהלת יחידת התנדבות

גזברות

שרון עזרן
גזבר המועצה
קרן הררי
הנהלת חשבונות
מלי במני
מנהלת מחלקת שכר
אריאלה מלאכי
מנהלת רכש
ענבר לידני
רכזת ספקים

בטחון

ויקי בן דוד
מפקדת בסיס הפעלה - גאולים
אוהד חי דור
מפקד בסיס הפעלה - עין ורד
עמוס חג'ג'
מפקד בסיס הפעלה - חרות
* שי בן ברוך
שוטר קהילתי
יעקב גדסי
מתקני משחק
אביאל דהרי
קב"ט מוס"ח
ירון בלנרו פלג
מנהל המחלקה
גלי שניר
מנהל המחלקה וקב"ט רשות

תחבורה

מוקד הסעות תלמידים

ארז יגיל
מנהל מח' תחבורה
ראאד דרובי
קצין בטיחות
לונה רוסתם
אחראית הסעות חינוך מיוחד
דוגמא ברכה
מזכירת המחלקה

איכות החיים והסביבה


מנהלת פיקוח ורישוי עסקים
ירון בלנרו פלג
מנהל המחלקה
עירית גז
מזכירת המחלקה
ד"ר יונתן שני
רופא וטרינר רשותי
שלום יעקב
תברואה
חן אלקלעי
תברואה ופיקוח
ציון דוד
מנהל היחידה לאיכות הסביבה
רווי דפני
רכזת חינוך סביבתי וקיימות
שרי שוחט
מנהלת הפיקוח והיחידה לרישוי וקידום עסקים
חן אלקלעי
תברואן הרשות | פקח כללי בישובים נורדיה, גנות הדר, צור משה, שער אפרים, כפר הס, חירות, משמרת, יעף, כפר יעבץ
שלום טאלה
פקח | נהג ניידת החניה
מורן דוק
פקחית | אחראית ניידת החניה
ציון יעקוב
פקח | אחראי על פינוי סוגי הפסולת
אלמו אייששים
פקח רישוי עסקים | פקח כללי בישובים ניצני עוז, עין שריד, עין ורד, ינוב, תנובות, גאולים, עזריאל, פורת, בני דרור

רישוי עסקים

שרי שוחט
מנהלת הפיקוח והיחידה לרישוי וקידום עסקים
קבלת קהל – יום ה' בין 09:00 – 12:00 , מעבר לכך יש לתאם מראש
אלמו אייששים
פקח רישוי עסקים
חן אלקלעי
תברואן הרשות

שירותי דת

שי ברוך
מנהל מדור דת ותרבות יהודית
הרב מיכאל סויסה
ענייני כשרות
הרב מאיר לדאני
ענייני נישואין
שלום יעקב
ענייני עירובין, בתי כנסת, מקוואות
אנגל אורית
ענייני בלניות

בעלי תפקידים

הרב מאיר לדאני
ענייני נישואין
הרב מיכאל סויסה
ענייני כשרות

רבני היישובים

הרב יוסף תעיזי
עזריאל
הרב יורם קאפח
כפר יעבץ
הרב יצחק מרדכי
פורת
הרב מיכאל סויסה
ניצני עוז
הרב אשר יפרח
עין שריד
הרב אהרון מרדכי
שער אפרים

מקוואות נשים

עזריאל
בלנית: פנינה סלם
כפר יעבץ
בלנית: אסתר צדוק
פורת
בלנית: אידה חיון
עין שריד
בלנית: דינה יפרח
גאולים
בלנית: סמדר רחל
תנובות
בלנית: איילה לדאני
ינוב
בלנית: נורית גדניאן
ניצני עוז
בלנית: חנה סויסה
שער אפרים
בלנית: מזל רדיע

נישואין

הרבנית אסתר צדוק
מדריכת כלות

תאגיד המים

איציק להב
מנכ"ל התאגיד
רוחל'ה עדני
מזכירת התאגיד

החברה הכלכלית לפיתוח לב השרון

רוחל'ה עדני
מזכירת התאגיד
איציק להב
מנכ"ל התאגיד

מחלקת הנדסה והועדה המקומית לתכנון ובנייה

אדריכל אילן בר
מהנדס הרשות
מיטל דרורי
מ"מ מנהלת הוועדה
אפרת שמולביץ
מנהלת תב"ע
מירה ברנס
מזכירת המחלקה
סמדר דוד
מידענית
אלכס קוגן
מפקח בניה
איסמעיל חאסקיה
מפקח בניה
עדי אלמקיאס
בודקת רישוי
הודיה אביקסיס
בודקת רישוי

מחשוב

מושיקו מרזיאב - מנמ"ר הרשות
אחראי מחשוב ומערכות מידע

אגודות חקלאיות

ציון יעקב
יו"ר האגודה

צוות בוגר לב השרון

מאי גולדשטיין
נו"גה (נורדיה וגנות הדר)
יניב קנטרביץ - רכז הנוער
צור משה
שירי ביבר – רכזת התנועה

גל פבזנר
ינוב
מאי מדר
גאולים
שני פייגנבאום
תנובות
אופק צוקרמן
שער אפרים
גיא בל
ניצני עוז
מיכל שחר
בני דרור
לירן פלדנקרייז
חרות
עופר זכריה
משמרת
ליאור מור
כפר הס
עומר רוטשילד
עין ורד
מירי פרץ
עין שריד
יקיר גאוטה
פורת
עדיה בן טוב
עזריאל
עדיה דוד
כפר יעבץ

צמר נוער

רותם עמוס
מנהלת מחלקת נוער וחינוך משלים
לירון גלאם
מנהלת מדור מניעה והסברה
ירדן עמרם
רכזת גיל תיכון נאסא להבה וגרעין דרור
מיכל חזן
רכזת יע"פ ותרבות תורנית
נועה ויצמן
רכזת "כנפיים של קרמבו" ורכזת הדרכה בני המושבים
מאיה מזרחי
רכזת בני מושבים
לימור אוזן נוי
מנהלת מדור חוגים והעשרה, רכזת בי"ס למנהיגות "כנפיים"
איתי ויצמן
מנהלן ראשי

חברי וועדת נוער וצעירים

רוני פלומין
יו"ר הוועדה
רן להב
חבר וועדה
גלית ברגר
חברת וועדה
בני דגמי
חבר וועדה
לביא זמיר
חבר וועדה
אורי בכרך
חבר וועדה
טל מדר
חבר וועדה
נוריאל סייג
חבר וועדה

נאמני נוער לב השרון

יעל רפאלי
בני דרור
טל מדר
גאולים
טלי חן
גנות הדר
דפנה בן אורי
נורדיה
יואב קירש
משמרת
אורנית זילברבוש
חרות
גבי ג'ופי
ינוב
נוית גליקמן
ינוב
עירית סילברמן
ינוב
גלית ברגר
כפר הס
חגית אושרי
כפר יעבץ
איציק לוגסי
כפר יעבץ
קרן גור
מרכז יעף
קובי שמואלי
ניצני עוז
עינת גלעד
ניצני עוז
ליאת חיימוביץ'
עין ורד
יפעת גינת
עין ורד
ענת פלדנקרייז
עין שריד
נועה כמיסה
עין שריד
לימור רצבי
פורת
אלון עזרא
צור משה
אתי שחק
שער אפרים
אורטל אבדר
תנובות
רונית יוסף
תנובות
רותם סופר
תנובות

גרעין עודד לב השרון

אילון כץ
עין שריד, תנובות
איתי בן מאיר
ינוב, חרות
אלינור צור
צור משה
נויה קשת
שער אפריים
מתן כהן
בני דרור, משמרת
דפנה בן יהודה
עין ורד
הדר שמאק
גאולים, ניצני עוז
ניתאי שרעבי
נוג"ה
לי פלג
כפר הס

בנות שרות יעפ

ירדן קרמן
קומונרית עזריאל
ענבל רייך
כפר יעבץ
שחר שטרן
נוער עזריאל
תהילה סיסו
קומונרית פורת
שיר
נוער פורת